فریم لمسی

خانه فریم لمسی
f5
فریم لمسی کننده از تکنولوژی IR ساخته شده است،به وسیله ی این قاب، شما می وانید انواع تلویزیون های خود از جمله LCD،LED و حتی تلویزیون پلاسمای خود را مانیتور لمسیکنید. تکنولوژی لمسی کننده با کیفیت های متفاوت و ساختار های متفاوتی ارائه شده است. تک کار بره تا 10 کاربره،از تراکم کم تا تراکم زیاد و فشرده ی مدارات،همچنین کیفیت مدارات نیز متفاوت است.هر یک از این موارد تاثیر قابل توجه ایی در سرعت عملکرد،کیفیت و عمر دستگاه شما دارد.

شرکت دانش آوران با تکیه به تجربه ی 21 ساله خود در بازار،آموزش و تکنولوژی، پس از تجربه احداث ایجاد کارخانه و خط تولید برد هوشمند (پارس برد)، فریم های لمسی کننده ی تلویزیون ( مانیتور لمسی ) با بیشترین تراکم مدار،بالاترین کیفیت، با استفاده از بهترین آلیاژ آلومینیوم ،فریم لمسی کننده ی تلویزیون  را با توان 10 کاربر هم زمان را برای هم وطن های عزیزمان فراهم نموده ایم.

Surface Capacitive ( خازن سطحی )

شیشه تاچ فناوری دومین محبوب ترین نوع از صفحات لمسی در بازار است. بر روی سطح یک نمایشگر خارن سطحی ، یک الکترود (ماده ای که بین دو قطب خازن کار گذاشته می شود) بر روی یک قاب شیشه ای قرار داده ، و توسط یک پوشش محافظ نگهداری می شود. هنگامی که یک انگشت بر روی صفحه تماس حاصل میکند. صفحه نسبت به الکتریسیته ساکن بدن انسان واکنش نشان میدهد و مقداری از بار الکتریکی از طریق صفحه نمایش به بدن انسان منتقل می شود. این کاهش ظرفیت توسط چهار حسگری که در گوشه های صفحه قرار دارد ، کشف می شود و کنترلر می تواند از طریق آنها نقطه تماس را تعیین نماید. صفحات خازنی تنها از طریق پوست انسان یا قلم هایی که بار الکتریکی نگه می دارند کار میکنند.

فواید شیشه تاچ :

کیفیت تصویر آن از صفحات مقاومتی بیشتر است.
دوام این صفحات بیشتر است.
در برابر آلودگی های محیطی و مایعات مقاوت خوبی دارد( مانند خاک ، روغن ، چربی ، رطوبت )
مقاوت بالا نسبت به خراش
معایب شیشه تاچ:

تنها به دست بدون پوشش (پوست دست) یا قلم های خازنی حساس است
نسبت به تداخل های الکترومغناطیسی (EMI) و تداخل های رادیویی (RFI) حساس است

1
سایز فریم های لمسی
سایز شیشه های تاچ

سایز فریم های لمسی

سایز شیشه های تاچ

در صورت حمایت شما،به زودی قادر خواهیم بود این وسیله را به کشورهای همسایه صادر،و ضمن ارز آوری برای کشور عزیزمان ،اشتغال زایی قابل توجهی ایجاد نماییم.

جهت دریافت کاتالوگ کلیک نمایید.

f3
  • 10 نقطه لمس همزمان

  • تکنولوژی ir

  • مونتاژ به صورت Plug & Play

  • طول عمر بسیار بالا