دیتاپروژکتور سونی

خانه دیتاپروژکتور سونی

پروژکتور سونی

لوگو پروژکتور سونی

با نزدیک به ۴ دهه تجربه در تولید ویدئو پروژکتور، شرکت سونی بخش اعظمی از پیشرفت تکنولوژی های طراحی و قدرت عملکرد پروژکتورها را به دوش کشیده است. در این زمینه نیازی به تعریف و تمجید از این کمپانی از طرف ما نیست. در زیر چند نمونه از جوایز متعددی که کمپانی سونی بخاطر تولید محصولات پیشرفته و محبوب از طرف سازمان ها و نهادهای معروف در این زمینه دریافت کرده است را مشاهده میکنید.

جوایز دریافتی شرکت سونیرای گیری محبوب ترین ویدئو پروژکتور از نگاه مصرف کنندگان که مشترکا توسط مجله HWM و سایت HardwareZone.com انجام می شود در ۲ سال متوالی ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ جایزه خود را به پروژکتورهای تئاتر خانگی سونی داده است. جوایز دریافتی شرکت سونینشریه HiVi یک مجله ژاپنی در زمینه محصولات صوتی و تصویری است. منتقدان سخت گیر این نشریه که نظرات آنها تاثیر زیادی در اقبال مصرف کنندگان به خرید یک محصول دارد در سال ۲۰۱۲ سه جایزه ( ۲ طلا و یک برنز ) به پروژکتورهای سری VPL سونی دادند.
جوایز دریافتی شرکت سونیVR-Zone یک نشریه پیشرو در زمینه ارائه مطالب و اخبار روز در رابطه با گوشی های موبایل ، لوازم کامپیوتر و به طور کلی گجت های الکترونیکی است . این نشریه به نقد و بررسی های جامع و کامل خود در جهان معروف است.
طبق نظرسنجی این مجله که از ۱۰۰۰۰ متخصص لوازم صوتی و تصویری تهیه شده است، محبوب ترین مدل پروژکتور در سال ۲۰۱۳ کمپانی سونی انتخاب شد.
مجله Home Cinema Choice ( انتخاب سینماسونیی خانگی ) در سال ۱۹۹۵ در انگلیس تاسیس شد و پس از مدتی به سرعت به یک نشریه جهانی و یک راهنمای مناسب و جامع برای خرید لوازم تصویری و سینمایی تبدیل شد. این نشریه در شماره های متعدد محصولات سونی را به عنوان بهترین پروژکتور ماه معرفی کرده است. از آن جمله میتوان به معرفی پروژکتور VPL-HW50ES سونی به عنوان محصول برتر ژانویه ۲۰۱۳ اشاره کرد.

دیتا پروژکتور های سونی انواع مختلف جیبی، سینمایی، خانگی، آموزشی، تجاری دارند که هرکدام با توجه به تکنولوژی های مورد نیاز به صورت سفارشی و مخصوص همان حیطه برای مشتریان تولید شده اند. پروژکتورهای سونی با آخرین تکنولوژی های LCD , DLP و این اواخر SXRD همواره در زمینه ارائه بهترین محصولات در میان دیگر برندها پیشتاز بوده است.

سینمای خانگی
اداری و رو میزی
آموزشی
فاصله کوتاه
سالن نمایش

آموزشی

فاصله کوتاه

سالن نمایش