تولید برد هوشمند توسط فرزندان ایران زمین

 

سپاس بی کران یزدان پاک را که به مددش قریب به دو دهه است حقیر و همکاران،  در سایه تلاش بی حّد به مرتبه ای رسیدیم که امروز در آستانه سال  یک هزارو سیصدو نودودو خورشیدی مفتخر به   پیشینه ای سر بلند و چشم به راه آینده ای سرشار از خدمتیم.

باری،  شرکت  دانش آوران امروز مدعی است  به  مدد  تجربیات  قدیم و دانش های روز، این توان را دارد که همواره پاسخگوی نیازهای علمی و فنی و سخت افزاری و نرم افزاری مراکز آموزشی اعم از مدارس، دانشگاه ها و سایر مراکز علمی باشد.

ما همواره در سه بخش تحقیق ، توسعه و تولید صاحب نظر بوده ایم و به جّد می توان گفت تنها شرکتی هستیم که همراه با فروش محصولات مرغوب  و با کیفیت،  همواره  آموزش ، پشتیبانی و نرم افزار را نیز در نظر داشته ایم که رضایت مندی مشتریانمان  گواه این ادعا است.

اکنون ضمن تبریک نوروز باستانی به شما سرور گرامی،  پیمان می بندیم همانند گذشته  با فروتنی در کنار شما بوده و مفتخر به خدمت رسانی باشیم.

خواستیم در این سال جدید شما هم به ایرانی بودن خود بالیده و دسترنج فرزندانتان را در زمینه تولید برد هوشمند آموزشی با کیفیت بسیار بالا، دقیق، مستحکم و مطمئن با نام تجاری  برد هوشمند پارس را معرفی کنیم امید است تا با حمایت های شما هموطن عزیز شاهد تولید و ارائه محصولات جدیدتر بومی بر پایه تکنولوژی روز دنیا باشیم .