درباره ما

 

 

 

شرکت دانش آوران، شرکتی پیشرو در صنعت IT، در ابتدا،قریب به 2 دهه به ترویج محصولات آموزشی و کمک آموزشی اختصاص داده و در 8 سال اخیر علاوه بر آن، تمرکز خود را بر رویتجهیزات سمعی بصری و چندرسانه ای گزارده.

تعهد به نوآوری همواره سرود دانش آوران بوده و نیز این شرکت تمرکز خود را بر روی  توسعه دارایی های فکری به منظور بهبود مزیت رقابتی پایدار شرکت قرار داده است.

شرکت دانش آوران در ابتدا توجه به نیازهای مراکز آموزشی در جهت بومی سازی و تهیه تجهیزات جانبی کلاس های سمعی و بصری  اقدام ورزید. اکنون با کسب تجربه ایی 19 ساله،اقدام به ساخت تخته هوشمند پارس نموده است.در حال حاضر دانش آوران دارای دپارتمان R & D ،دارای متخصص در زمینه فناوری اطلاعات،مخابرات ،کامپیوتر و متخصص چند رسانه ای که دارای مهارت های قوی فنی و تخصص همراه با ظرفیت تولید جامع را دارا می باشد.

تخته هوشمند پارس ، پس از آزمایشات ، تحولات و پیشرفت بسیار توانسته به محصولی قابل اطمینان در نزد فروشندگان و مشتریان قرار گیرد و از امکانات بسیاری نسبت به محصولات مشابه خود در سطح بین المللی برخوردار باشد

شرکت دانش آوران تنها تولید کننده برد هوشمند در ایران می باشد که دارای گواهی استاندارد بین المللی "ISO90001"  می باشد.

تخته هوشمند پارس دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن و تجارت کشور و تاییدیه سخت افزاری و نرم افزاری  آموزش و پرورش خراسان رضوی را نیز دارا میباشد.

شرکت دانش آوران با توانایی کنترل کانال توزیع  و آشنا با مفاهیم بازاریابی ،توانسته است سهم قالب توجهی از قرار دادهای دولتی و مناقصات متعدد آموزشی را از آن خود کند.دانش آوران علاوه بر گرفتن سهم عمده ایی از بازار توانسته به عنوان شرکت دارای مورد تایید دانشگاها ، مراکز دولتی و آموزش و پرورش قرار گیرد.

رسالت دانش آوران

رسالت ما این است که بهترین شرکت ارائه کننده تجیهزات آموزشی و آزمایشگاهی در خاورمیانه باشیم و این کار را از طریق تخصیص منابع،استعدادها،و انرژی هایمان برای کمک به بهبود و توسعه ی تجهیرات آموزشی و کمک آموزشی و آزمایشگاهی  و ارتقاء کیفیت آن ها در آموزش انسان های سراسر خاورمیانه انجام دهیم.

 

بهترین بودن بدین معنی که:

بهترین بودن در رفع نیازهای مدیران، معلمین و متخصصان آموزشی و ارگانها که به آن خدمت می کنیم و همواره در این مسیر تلاش می کنیم.  

بهتر و سریع تر در زمینه کشف و آوردن تکنولوژی های جدید و مهم به بازار در بخش های مرتبط به آموزش و استفاده از این تجهیزات گام برداریم.

انجام عملیات با بهترین و عالی ترین استانداردهای حرفه ایی و اخلاقی در همه ی فعالیت هایمان،ساختن میراث کامل دانش آوران.

ما مشتاق و پذیرا ی منابع انسانی که بتواند در این مسیر همراه باشند هستیم.

کسب نتایج بهتر نسبت به رقبا به طور پیوسته از طریق نوآوری و تهعد کامل به کیفیت در هر کاری که انجام می دهیم.

سعی ما این است که از طریق نوآوری و تعهد کامل به کیفیت در هر کاری که انجام می دهیم بهترین نتایج را بدست آوریم.

مدیر عامل: رضا طباطبایی