دانلودها

خانه دانلودها
کتاب های ورق زن
نرم افزار برد هوشمند
نرم افزار های کاربردی

کتاب های ورق زن

varagh-zan

در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به مدارس هوشمند سطح کشور، شرکت دانش آوران کتاب های ورق زن سال تحصیلی 95 – 96 را آماده کرده و در اختیار عموم مدارس گذاشته است. جهت دانلود فایل فشرده سازی شده کتابهای ورق زن سال مورد برروی لینک مورد نظر خود کلیک نمایید.

نرم افزار برد هوشمند

new-parsboard

نرم افزار جدید برد هوشمند پارس 10 کاربره در سال 95 ،از امروز در دسترس عموم قرار گرفته است،این نرم افزار تغییرات چشمگیری را شامل شده است،محیط کاربری آسان و زیبای آن سبب گشته  تا آموزش کار با نرم افزار به بیش از یک سوم کاهش یابد و همچنین لذت کاربا آن دو چندان شده است.

نرم افزار برد هوشمند پارس 95 قابلیت اتصال به تبلت ها را دارد و هم زمان 30 دانش آموز می توانند مطالب خود را بر روی تبلت بنویسند و به بورد هوشمند پارس انتقال پیدا کند و یا بلعکس. هم چنین قابلیت اتصال به تبلت دبیر را برای کنترل کلاس و بر گزاری آزمون ها برای دانش آموزان و دانشجویان را شامل می شود.

شرکت دانش آوران مفتخر است در راستای گسترش دانش و ابزار نوین در کشور خود،این نرم افزار را که برای تهیه ی آن تلاش بسیار زیادی صورت گرفته،در اختیار عموم هم وطنانمان قرار دهد.

نرم افزار برد هوشمند پارس LX جدیدترین ورژن نرم افزار برد هوشمند پارس می باشد که برای برد های هوشمند پارس مدل LX تهیه گردیده است که علاوه بر پشتیبانی از بردهای تولیدی قبلی، سرعت و کارایی برد پارس را بهینه تر و بالاتر برده است.

نرم افزار های کاربردی

کتاب ورق زن
اول دبستان
دوم دبستان
سوم دبستان
چهارم دبستان
پنجم دبستان
ششم دبستان
هفتم دبستان
هشتم دبستان
نهم دبستان
بردهوشمند
نرم افزار کاربردی

نرم افزار کاربردی